ETAPY WSPÓŁPRACY - www.forrex.com.pl
ETAPY WSPÓŁPRACY

Data

Pewnie już wiesz, że nasza Agencja Kreatywna FORREX MEDIA buduje swoją działalność na relacjach partnerskich. Poznaj nas bliżej tutaj. Podczas wspólnego tworzenia wizerunku stajemy się częścią Twojego zespołu, by w pełni zrozumieć i zrealizować jego potrzeby. Śledzimy trendy i wprowadzamy innowacyjne narzędzia, skrupulatnie je sprawdzając, co umożliwia nam nieustanny rozwój. Dzielimy się wiedzą, dokładnie planujemy i nadzorujemy prowadzone projekty.

 

Poznaj nasze etapy współpracy:

FORREX MEDIA
  • Rozmowa/konsultacja – po wypełnieniu przez Ciebie briefu (dzięki czemu poznamy Twoje oczekiwania wobec nas) proponujemy rozmowę zapoznawczą. Wierzymy w komunikację i stawiamy na obustronny dialog. Konsultacja pozwoli na rozwinięcie tematów podjętych w briefie, dzięki czemu dowiemy się, co należy zrobić, aby relacja była owocna. Jeśli w danym momencie nie możesz pojawić się osobiście, rozmowę możemy przeprowadzić online.

  • Ustalenie celu oraz poznanie Twojego biznesu – po wstępnym kontakcie przychodzi pora na rzetelne zapoznanie się z branżą, w której funkcjonujesz, a przede wszystkim dokładną analizę Twojej firmy. To pozwoli nam spojrzeć na całokształt Twoimi oczami i obrać najbardziej efektywną strategię rozwoju i wizerunku marki. W FORREX MEDIA dysponujemy wieloma narzędziami, aby osiągnąć najlepsze rezultaty – możesz nam zaufać.

  • Kreatywność / burza mózgów – siłą FORREX MEDIA jest zespół różnych specjalistów w swojej dziedzinie, których łączy wspólny cel – wzmocnienie Twojego biznesu. Możesz być pewien, że przeznaczymy odpowiednio dużo czasu na zrozumienie specyfiki omawianej branży i wsparcie procesu rozwoju przedsiębiorstwa.

    WZMOCNIMY TWÓJ BIZNES ONLINE

  • Omówienie planu / strategii działania – stawiamy na autentyczność, zaufanie oraz partnerstwo. Cały proces kreacji będzie przebiegał na bazie pełnej współpracy z Tobą/Twoim zespołem. FORREX MEDIA proponuje kompleksowe rozwiązania stworzone przez grupę specjalistów, Ty przedstawiasz swoje stanowisko. Twoja akceptacja to dla nas zielone światło. Wspólnie uzyskamy zamierzony cel.

  • Działamy / pracujemy / wdrażamy – skuteczne kreowanie wizerunku marki to wypadkowa wielu czynników. Doświadczenie, przebojowość w działaniu, skrupulatna obserwacja rynku, umiejętność szybkiego reagowania na zmiany w danej branży. Przez cały proces dajemy z siebie 100%. FORREX MEDIA tworzą profesjonaliści, którzy pracują przy pomocy indywidualnie dobranych do Twoich potrzeb narzędzi. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jesteśmy zawsze do dyspozycji.

  • Raport działań / analiza – zapewniamy kompleksowe podsumowanie współpracy z Tobą, precyzyjne omówienie wyników oraz… wstępne ustalenie przyszłych planów. Stali klienci są dla nas najlepszym świadectwem – w naszym portfolio znajdziesz marki, które zaufały nam na dłużej. Laserowe Love i Lody mistrzowskie Szypuła powierzyły swój wizerunek FORREX MEDIA niemal dwa lata temu, a nasza wspólna przygoda z powodzeniem trwa nadal.


Cieszy nas, że zdecydowałeś się poznać zespół FORREX MEDIA, naszą misję i metody działania. Wierzymy, że przed nami długa, interesująca i pełna wyzwań współpraca. Teraz pozostaje Ci jedynie wypełnienie briefu i …. Zaczynajmy!